قوانین

-وب سایت پیش بینی بازی طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.

-ثبت نام و کلیه فعالیتهای وب سایت پیش بینی بازی (به جز سفارش آگهی) برای کاربران گرامی مجانی است.

-کاربران گرامی تعهد می نمایند طبق قوانی و مقررات و عرف جامعه از وب سایت پیش بینی بازی استفاده نمایند.

-طبق شرع و قانون اسلامی ، هزینه هر گونه جایزه در وب سایت از طرف مدیر وب سایت پرداخت می شود و بابت آن هیچگونه وجهی از کاربران گرامی دریافت نخواهد شد.

-درشرایطی که کاربران گرامی امتیاز شبیه به هم کسب می نمایند برای تعیین نفر برتر برای دریافت جایزه از روش قرعه کشی  استفاده خواهد شد و کاربر برنده بصورت اتوماتیک نوسط وب سایت تعیین می گردد و از طریق ایمیل نیز به وی خبر داده خواهد شد.

-یک بازی را چند بار می توانید پیش بینی نمایید البته تا قبل از شروع آن مسابقه و آخرین پیش بینی کاربر اعمال می شود.

-با آغاز هر بازی، پیش بینی مربوط به آن بازی بسته خواهد شد.

-هر بازی ۵ امتیاز دارد که  پیش بینی درست نتیجه کلی(برد-باخت-مساوی) ۲ امتیاز و پیش بینی صحیح تعداد گل نیز ۳ امتیاز خواهد داشت.مثلا نتیجه واقعی بازی پرسپولیس-استقلال <مساوی> و تعداد واقعی گل این بازی  <۱-۱> شود.کاربری که نتیجه را مساوی و تعداد گل را ۱-۱ پیش بینی نموده ۵ امتیاز اما اگر نتیجه کلی را مساوی و تعداد گل را ۲-۲ یعنی اشتباه پیش بینی نموده باشد ۲ امتیاز خواهد گرفت.اگر نتیجه کلی بازی را کاربری اشتباه پیش بینی نماید مثلا برد پرسپولیس با نتیجه ۲-۱ در این پیش بینی هیچ امتیازی نخواهد گرفت وبه تعداد گل استقلال که ۱ گل بوده و درست پیش بینی نموده امتیازی تعلق نمی گیرد چون نتیجه کلی را اشتباه پیش بینی نموده.البته این روند قابل تغییر است و در برخی مسابقات اگر کاربر نتیجه کلی را درست پیش بینی ننموده باشد اما تعداد گل را درست پیش بینی نموده باشد برای پیش بینی تعداد گل صحیح امتیاز خواهد گرفت که در چنین مسابقاتی این روند به اطلاع کاربران گرامی رسانده می شود.

-در شرایطی که کاربران صاحب امتیاز یکسان می باشند روش قرعه کشی یا نظر سنجی استفاده می شود.امیدواریم همه کاربران گرامی از روند تعیین کاربران به قید قرعه کشی در زمانی که چند کاربر امتیاز شبیه به همدگیر دارند رضایت داشته باشند.

-حتما با ایمیل خود ثبت نام و از ثبت نام با ایمیل دیگران خودداری نمایید. پس از ثبت نام نیز صحیح بودن ایمیل خود را بررسی نمایید در غیر اینصورت وب سایت پیش بینی بازی هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل یا خسارتی که به کاربر وارد آید اعم از اینکه امتیاز یا جایزه خود را از دست بدهند یا …  نخواهد داشت.

-در صورت هر گونه مشکل در ورود به وب سایت یا بازیابی رمز عبور به مدیر وب سایت پیام دهید.

-هرگونه پیشنهاد و نظر خود را برای ما ارسال نمایید.

-کلیه حقوق این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع می‌باشد.بازنشر مطلب و خبر با ذکر منبع و آدرس سایت مجاز می باشد. تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.فعالیت در قسمت پیش بینی بازی و آزمون مجانی است.